Wideofilmowanie wesel — Kraków

Ślub jest jednym z tych wydarzeń w życiu każdego człowieka, które wspomina się do końca życia. Uwiecznienie wyjątkowych i najpiękniejszych momentów na filmie weselnym daje możliwość odświeżenia szczęśliwego wspomnienia i powrotu do tego ważnego dla nas momentu nawet po długich latach. Wideofilmowanie wesel i ślubów jest obok fotografii ślubnej głównym filarem nowoczesnego, świetnie zrealizowanego reportażu ślubnego.

Charles Studio uchwyci momenty, które Ciebie chwycą za serce

Film ślubny jest esencją naszych możliwości i umiejętności, a które stanie się esencją tak pięknych chwil. Każda para jest wyjątkowa i inna dlatego unikamy utartych ścieżek a każdy stworzony film, jest unikatowy. Tworzymy także oryginalne filmy narzeczeńskie, podziękowania dla rodziców, a nawet zaproszenia ślubne. To inny wchodzący poza schemat sposób na zaproszenie najbliższych na ten ważny dzień, pokazujący nasze zaangażowanie, radość oraz to jak bardzo ważna dla nas jest ich obecność. Mamy zmysł do filmowania, wieloletnią pasję, która zaowocowała doświadczeniem oraz najnowocześniejszy sprzęt filmowy, czyli kamery rejestrujące obraz w technologii 4K. Wysoka rozdzielczość oraz największa możliwa płynność wspierana mechaniczno-elektronicznymi stabilizatorami obrazu to zalety, dzięki którym film zyska Hollywoodzką jakość. Do Waszej dyspozycji w stanie gotowości pozostaje nasza flota powietrzna – zaawansowane technologicznie drony, kompaktowych wymiarów, które będą podróżować tam, gdzie Wy, by spełnić swoje zadanie. Nasze uprawnienia do pilotażu drona zostały zdobyte przez ukończenie prestiżowego egzaminu UAVO, co potwierdza nasze umiejętności i sprawia, że filmowanie ślubów z powietrza przeprowadza profesjonalista, przy którym czujemy się bezpiecznie i swobodnie.

Nasz kamerzysta na wesele jest ekspertem i artystą, który poza filmowaniem samej ceremonii aranżuje także plener poślubny. Nasz kraj oferuje wiele pięknych pejzaży, ale możemy udać się w dowolne miejsce na ziemi, gdzie tylko będziemy w stanie dotrzeć. Jeśli pragniesz ujęć na soczyście zielonych Irlandzkich klifach spryskanych morską rosą czy na orientalnych, surowych terenach górzystych Maroka, to nie problem. Te przykłady to właśnie spełnione marzenia jednych z naszych klientów.

Filmowanie wesel może odbywać się przy jednoczesnym użyciu aż sześciu kamer, co daje nam szereg różnorodnych ujęć, które przekujemy w dynamiczną, wciągającą całość filmu. Dokonując starannej i umiejętnej selekcji w postprodukcji, do filmu trafiają tylko najlepsze, a także najciekawsze ujęcia, zapewniając szereg doznań estetycznych przeplatanych emocjami, które wynikają z przeżywania tak ważnych uczuciowo wydarzeń po raz kolejny z zupełnie nowej perspektywy. Serdecznie zapraszamy wszystkich z Krakowa, jak i okolic do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.