Skip to content Skip to footer

W dzisiejszym filmie przeniesiemy się do miejsca w którym widoki zapierają dech w piersi. Morze, plaża, klify, szum wiatru i wielka miłości dwójki ludzi.

A o to parę słów przesłanych po obejrzeniu filmu od naszych klientów:

To nie takie proste opisać coś niesamowitego, coś co sprawia, że łzy nachodzą do oczu z każdą chwilą coraz bardziej, coś co zapiera dech w piersiach…Praca jaką wykonał zespół ”Charles Studio” to profesjonalizm na najwyższym poziomie, a co za tym idzie nasz komfort w dniu ślubu, czuliśmy się nie skrępowani obecnością kamery, panowie zrobili wrażenie na wszystkich razem i każdym z osobna. Rozumieją się bez słów, pracują jako zgrany team. Mają głowę pełną nowatorskich pomysłów i wizji, które tworzą niezapomnianą pamiątkę oraz wrażenia, które na zawsze w pamięci zostaną.Polecamy ‚Charles-Studio’ ludzi z pasją i ogromnym talentem przyszłym Parom Młodym-NIE BĘDZIECIE ŻAŁOWAĆ! Współpraca z Wami to sama przyjemność, lepiej nie mogliśmy trafić! Dziękujemy.

Charles-Studio –> A professional company to the highest standards, a team of many talents, highly recommended for any occasion, breath taking memories.

Share